طراحی سایت

صفحه اصلی / طراحی سایت

ما وب سایت شما را طراحی می کنیم!

طراحی سایت جدید خود را به ما بسپارید.

ارتقا کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا ، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق ، تولید ، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است ، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای سیمین وب هاست تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. گروه کلیک اول با هدف توسعه این سرویس ها و به روزرسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر می دارد و در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات طراحی سایت به مشتریان ، خود را موظف به رعایت مسائل زیر می داند:

  • جذابیت و منحصر بفرد بودن وب سایت
  • رعایت اصولی مسائل مربوط به سئو و بهینه سازی سایت
  • بالاترین سطح در سرعت بارگذاری و امنیت سایت
  • طراحی ریسپانسیو سایت و نمایش صحیح در موبایل و تبلت
  • اجرای صحیح و تایید شده در تمام مرورگرهای وب استاندارد
  • همخوانی و انطباق مهندسی شده سایت با تجارت کارفرما
  • تعیین هزینه شفاف و منصفانه برای مشتری در جلسات مشاوره


تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها

روزانه هزاران وب سایت در جهان ، صدها وب سایت در ایران و احتمالا ده ها وب سایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی می گردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. سیمین وب هاست با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وب سایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

اگر در حال حاضر یک وب سایت دارید اما زمان زیادی از فعالیت آن میگذرد، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه کلیک اول بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وب سایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، تیم مجرب کلیک اول آماده است تا با طراحی وب سایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

شما هم به جمع مشتریان سیمین وب هاست بپیوندید

سیمین وب هاست یک میزبان متفاوت
لایت اسپید
کلاد لینوکس
سی پنل
هتزنر
او وی اچ

۰۲۱-۶۶۳۵۸۵۰۹

info@simmin.ir

ناحیه کاربری